اسپیکر هوشمند سامسونگ – مگبی (Magbee)

به نظر می‌رسد که اسپیکر هوشمند سامسونگ تحت عنوان مگبی (Magbee) در بازارهای جهانی عرضه خواهد شد.

اسپیکر هوشمند سامسونگ

شکل- اسپیکر هوشمند سامسونگ

خبرگزاری ایسنا: از آنجا که سال گذشته ۲۰۱۷ میلادی سالی مملو از محصولات جدید و شگفت‌انگیز در عرصه تکنولوژی و اشیای هوشمند بود، یکی از بزرگترین رقابت‌ها میان غول‌های تکنولوژی بر سر تولید و عرضه اسپیکرهای هوشمند بود.

اسپیکر هوشمند سامسونگ

اسپیکرهای هوشمند به کاربران این امکان را می‌دهند تا درصورت داشتن مشغله وسائل خانگی خود را با دستورهای صوتی کنترل کنند، بعنوان مثال، از وضعیت آب و هوا و جدیدترین اخبار مطلع شده، تایمر و زنگ هشدار برای خود تنظیم کنند یا با دوستان و خانواده خود تماس برقرار کنند.

بر اساس پیامی که Ice Universe در صفحه کاربری توییتر خود منتشر کرده است، می‌توان دریافت که نام و نشان تجاری اسپیکر هوشمند سامسونگ « مگبی » (Magbee) خواهد بود.
با اینکه اطلاعات و جزئیات بسیار کمی از اسپیکرهای هوشمند سامسونگ در اختیار داریم، اما انتظار این خبر جدید می‌تواند تا حد زیادی به کاربران و علاقمندان گجت‌های خانگی هوشمند کمک کند تا بتوانند در انتخاب و خریداری آن، تصمیم بهتری بگیرند.

به طور قطع، در این اسپیکر هوشمند دستیار صوتی بیکسبی که به طور اختصاصی از سوی سامسونگ توسعه داده شده است، به کار برده خواهد شد و به کاربرانش امکانات فراوانی همچون انجام کارهای روزمره را می دهد.

سامسونگ به منظور رقابت با غول‌های تکنولوژی همچون اپل، گوگل، آمازون، مایکروسافت، شیائومی و غیره که علاوه بر محصولاتی نظیر گوشی هوشمند، به تولید و توسعه اسپیکرهای هوشمند نیز روی آورده‌اند، وارد عرصه رقابت تنگاتنگی شده است و قصد دارد در این زمینه پیروز میدان شود.

یکی دیگر از گزارش‌هایی که درباره این اسپیکر هوشمند منتشر شده نشان می‌دهد به یک صفحه گیرنده تماس (dial) مجهز است که کاربران بدین ترتیب می‌توانند با دوستان و آشنایان خود تماس گرفته و مکالمه کنند.

به نظر می‌رسد که سامسونگ، اسپیکر هوشمند مگبی را هم زمان با معرفی گوشی پرچمدارش یعنی گلکسی نوت ۹ در تاریخ ۹ اوت سال جاری ۲۰۱۸ میلادی رونمایی خواهد کرد.

bartarinha

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس مستقیم