تلویزیون سامسونگ QLED –

تلویزیون QLED سامسونگ دارای حالت‌های مختلفی برای نمایش محتوا است تا بهترین کیفیت تصویر را به نمایش بگذارد. در ادامه، چگونگی تنظیم بهترین حالت برای انجام بازی یا تماشای فیلم و مسابقات ورزشی در تلویزیون های QLED سامسونگ را بررسی می‌کنیم.

تلویزیون سامسونگ QLED دارای حالت‌های مختلفی برای نمایش محتوا است تا بهترین کیفیت تصویر را به نمایش بگذارد. در ادامه، چگونگی تنظیم بهترین حالت برای انجام بازی یا تماشای فیلم و مسابقات ورزشی در تلویزیون سامسونگ QLED را بررسی می‌کنیم.

تلویزیون سامسونگ QLED

تلویزیون سامسونگ QLED

شاید چند وقتی می‌شود که در تلویزیون سامسونگ QLED خود، فیلم‌های روز را تماشا کرده یا در Smart Hub آن بازی‌های آنلاین انجام می‌دهید، یا شاید تازه به جمع هواداران QLED پیوسته‌اید و می‌خواهید از همان ابتدا بهترین کیفیت تصویر را در تلویزیون‌تان تجربه کنید.

در هر صورت باید مطمئن باشید که از مزایایی مثل مشاهده رنگ‌ها به شکل واقعی و با حجم ۱۰۰ درصد روی تلویزیون سامسونگ QLED لذت ببرید.

در ادامه نگاهی داریم به بهترین حالت تنظیم این سری از محصولات برتر سامسونگ برای هر محتوایی، فیلم، بازی یا مسابقات ورزشی.

بهترین حالت تنظیم این سری از محصولات برتر سامسونگ
چرا باید تلویزیون QLED را تنظیم کنیم؟

این سری از تلویزیون  QLED به لطف استفاده از ذرات فلزی کوانتوم دات جدید، می‌توانند رنگ‌ها را به واقعی‌ترین شکل نمایش دهند.

ذرات کوانتوم دات بسته به اندازه خود، رنگ‌های متفاوتی را تولید می‌کنند و این رنگ‌ها آنقدر غنی هستند که احساس می‌کنید در همان صحنه اصلی هستید.
حالت Game برای بازی در تلویزیون سامسونگ QLED  :

این حالت برای کسانی است که می‌خواهند جدیدترین بازی‌های دیجیتالی را تجربه کنند. این حالت نه تنها رنگ و شفافیت تصویر را متناسب با بازی به بهترین شکل تنظیم می‌کند بلکه نرخ به‌روزرسانی تصویر را هم بالا برده و مانع هرگونه پرش در تصویر می‌شود.

با داشتن حجم رنگ کامل و نرخ به‌روزرسانی بالا می‌توانید بازی را بدون هیچ مشکلی در تصویر انجام دهید.

حالت Game برای بازی در تلویزیون سامسونگ
برای رسیدن به این تنظیمات باید مسیر زیر را در منو بروید:

Setting > General > External Device Manager > Game Mode
حالت Movie برای بهترین تجربه تماشای فیلم در شب در تلویزیون سامسونگ QLED  :

با انتخاب حالت Movie می‌توانید فیلم مورد علاقه‌تان را به همان شکل که به هنگام ساخت ضبط شده است ببینید. این حالت نه تنها رنگ‌ها را متناسب با کنتراست و دینامیک رنگ تلویزیون QLED تنظیم می‌کند، بلکه کیفیت تصویر را هم هماهنگ با دید کارگردان بهینه‌سازی می‌کند.

برای رسیدن به بهترین کیفیت تصویر می‌توانید گزینه‌های Digital Clean View و Auto Motion Plus را هم روشن کنید.

این فناوری‌ها در کنار کاهش انعکاس نور روی صفحه Ultra Black سامسونگ می‌تواند بهترین تجربه دیداری را برای شما به همراه داشته باشد.

برای رسیدن به این تنظیمات باید مسیر زیر را در منو بروید:

Picture > Picture Mode > Movie
هیجان مسابقه با بهترین کیفیت در تلویزیون سامسونگ QLED  :

هیجان بازی در انرژی است که به شما منتقل می‌کند پس اگر نتوانید اتفاقات سریع و لحظه‌ای مسابقه را با بهترین کیفیت ببینید شاید دورهمی با دوستان‌تان برای تماشای مسابقه، خیلی هم کسل‌کننده شود.

اما حضور این تلویزیون هیجان شما را تضمین می‌کند. با فعال کردن حالت Auto Motion Plus می‌توانید دقت تصویر را تا حدی بالا ببرید که لحظات سریع و آنی بازی را هم با بالاترین کیفیت مشاهده کنید.
برای رسیدن به این تنظیمات باید مسیر زیر را در منو بروید:

Settings > Picture > Expert Settings > Auto Motion Plus Setting

منبع

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس مستقیم