ال جی میراکلس

ال‌جی با معرفی برند جدید صفحه‌نمایش LED خود که «ال‌جی میراکلس» نام دارد، تجربه تماشای همه‌جانبه‌ای را به سینماها خواهد آورد.

شکل - ال جی میراکلس

نمایشگر LED غول آسای ال جی میراکلس، پروژکتورهای سینما را بازنشسته می‌کند

اخبار علمی و فناوری – با بزرگ‌ و بزرگ‌تر شدن اندازه صفحه‌نمایش تلویزیون‌ها، این امر واضح بود که درنهایت روزی خواهد رسید که نمایشگرهای تلویزیون جایگزین پروژکتورهای سینماها می‌شوند.

اگرچه پروژکتورها به‌طور کامل از میان نخواهند رفت، اما با ورود نمایشگر ال‌ای‌دی میراکلس ال جی به عرصه فناوری، این صفحه‌نمایش ها می‌توانند جایگزین پروژکتورها برای سینماهایی با سالن‌های کوچک‌تر شوند.

کنتراست بی‌نهایت و روشنایی عالی ایجاد شده توسط نمایشگر LED غول آسای ال جی، جزئیات دقیقی را به صفحه‌نمایش می‌دهد و حس شگفت‌انگیزی از غوطه‌ور شدن را در تماشاگران به ارمغان می‌آورد که قبلا هرگز تجربه نکرده بودند.

با وجود پروژکتورهای قوی، چرا توسعه‌دهندگان به‌فکر تولید یک محصول جایگزین افتادند؟
در حال حاضر، بهترین راه برای به‌تصویر درآوردن فیلم‌ها با اندازه‌ای بزرگ استفاده از یک پروژکتور است. اما این فناوری با چالش‌های زیادی همراه بوده و هست.

برای تولید نور کافی ، پروژکتورها به‌منبع نوری با شدت بالا نیاز دارند که گرمای زیادی تولید می‌کند و برای افزایش طول عمر به خنک‌کننده قدرتمندی نیاز دارد. این خنک‌سازی با صدای بلندی انجام می‌گیرد. بنابراین، حتی پروژکتورهای دیجیتالی نیز باید در اتاق‌های جداگانه پشت سالن‌هایشان پنهان شوند.

وجود اتاق‌های پروجکشن برای سالن‌هایی با گنجایش بالا مشکلی به‌وجود نمی‌آورد، اما بسیاری از سینماها سعی می‌کنند تماشاگران را با سالن‌های کوچک که فضایی صمیمی‌تر و سرویس غذا دارند، به‌خود جذب کنند. به همین دلیل، یک اتاق پروژکتور اختصاصی در پشت صحنه حجم زیادی از فضای سالن را اشغال می‌کند. اینجاست که نمایشگر LED غول آسای ال جی می‌تواند سودمند واقع شود.

ال جی میراکلس، جایگزینی ایده‌آل برای پروژکتورها


کیفیت تصویر در این محصول خارق‌العاده‌ است و تماشاگران را با به‌نمایش درآوردن تصاویر واقعی و رنگ‌های طبیعی مجذوب خود می‌کند.

نمایشگرهای ال جی میراکلس به فیلم‌ها جان می‌بخشند، تجربه تماشای فیلم را بهبود می‌دهند و ارزش جدیدی را به صاحبان و اپراتورهای سالن ارائه می‌کنند.

خط تولید میراکلس در حال حاضر از چهار گزینه سایز تشکیل شده است: صفحه نمایش ۵٫۱ متری ، ۱۰٫۲ متری و ۱۴٫۱ متری و وضوح ۴k

آخرین گزینه از نظر اندازه مشابه صفحه‌نمایش‌هایی است که در حال حاضر در سینماهایی با گنجایش متوسط یافت می‌شوند. اما به‌نظر نمی‌رسد که این فناوری هنوز آماده جایگزینی با پروژکتورهای عظیم با عرض ۷۹ فوت به اندازه IMAX باشد. مدل‌های LDAA025-1 و LDAA012 با عرض ۵ متر گزینه‌های مناسبی برای سینماها با ظرفیت کم محسوب می‌شوند.

نمایشگر های جدید در حال حاضر در چندین سینما در اروپا قابل دسترسی هستند، اما به‌زودی در سینماهای دیگر سراسر جهان، نصب خواهند شد.

source

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس مستقیم