توشیبا با اولین تلویزیون کوانتوم دات

اولین تلویزیون کوانتوم دات توشیبا به نام Q5AD TV در نمایشگاه ایفا ۲۰۲۲ رونمایی شد. این تلویزیون هوشمند در چهار مدل و با قیمت مناسب عرضه می‌شود.

شکل-  تلویزیون کوانتوم دات توشیبا

هرآنچه باید درباره تلویزیون هوشمند‌ کوانتوم دات توشیبا بدانید

اولین تلویزیون کوانتوم دات توشیبا به نام Q5AD TV در نمایشگاه ایفا ۲۰۲۲ رونمایی شد. این تلویزیون هوشمند در چهار مدل و با قیمت مناسب عرضه می‌شود.

شرکت ژاپنی توشیبا Toshiba با حضور در نمایشگاه IFA 2022 برلین از اولین تلویزیون نقطه کوانتومی

( Quantum dot ) خود با نام تلویزیون توشیبا Q5AD رونمایی کرد. این تلویزیون در نسخه های ۴۳، ۵۰، ۵۵ و ۶۵ اینچی تولید خواهد شد و می تواند کیفیت تصویر فوق العاده را با قیمت بسیار ارزنده و مناسب ارائه دهد.

تلویزیون کوانتوم دات Quantum dot

در حال حاضرقیمت پایه این تلویزیون تنها ۴۶۰ دلار در نظر گرفته شده است که قیمت بسیار مناسبی برای یک تلویزیون با کیفیت QLED 4K با طراحی زیبا و شیک و مدرن است.

تلویزیون Quantum Dot کمپانی توشیبا همچنین به لطف سیستم عامل داخلی اندروید (Android) از کروم کست پشتیبانی می‌کند و به دستیار گوگل (Google Assistant ) مجهز است که با فشار دادن یک دکمه از روی ریموت کنترل فرا خوانده می‌شود. بنابراین Q5AD TV گزینه جذاب و فوق العاده ای برای کاربرانی است که می‌خواهند از خدمات گوگل در منزل خود استفاده کنند.

در آینده ای نزدیک شرکت توشیبا نسخه‌ی دیگری از این تلویزیون را نیز به نام QL5D عرضه خواهد کرد که به جای اندروید، سیستم عامل اختصاصی خودش روی آن نصب است.


Quantum dot Toshiba TV

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس مستقیم