Zero Bezel QLED سامسونگ

سامسونگ که یکی از برندهای پیشرو در بازار تلویزیون‌های هوشمند است، خط تولید جدیدی را با نام Zero Bezel راه‌اندازی کرد. احتمالا این تلویزیون های QLED سامسونگ را با طراحی بدون حاشیه، در نمایشگاه CES ملاقات می‌کنیم.

Zero Bezel QLED سامسونگ

شکل-Zero Bezel QLED سامسونگ

تلویزیون های QLED سامسونگ با طراحی بدون حاشیه در راه‌اند

سامسونگ ، یکی از مارک های پیشرو در بازار تلویزیون های هوشمند است، و قرار است مجموعه جدیدی از دستگاه های دارای طراحی بدون حاشیه را راه اندازی کند. بنا بر این گزارش ها ، این شرکت مجموعه جدید تلویزیون های هوشمند را با نام تجاری “Zero Bezel” در اوایل CES 2020 راه اندازی می کند.

سامسونگ الکترونیک یک علامت تجاری را با نام تجاری “صفر بزل” در EUIPO (دفتر مالکیت معنوی اتحادیه اروپا) ثبت کرده است. این درخواست توسط واسطه ابریل ابوگادوس از مادرید ، اسپانیا ارسال شده است.

در حال حاضر برخی از تلویزیون های QLED سامسونگ حاشیه بسیار باریکی دارند که می‌توانیم از مدل Q7F 4k نام ببریم؛ اما ظاهرا سری Zero Bezel، طراحی بدون حاشیه را یک گام دیگر به جلو می‌برد. گویی که پس از گوشی‌های هوشمند، حالا این ترند به سایر دستگاه‌ها سرایت کرده است.

کمپانی کره‌ای به تازگی، برای ثبت تجاری نام Zero Bezel هم در «اداره مالکیت فکری اتحادیه اروپا» اقدام کرد. این درخواست، در قالب دسته‌‌ی ۹ ارائه شد که شامل تلویزیون‌ها، نمایشگرهای کامپیوتر، صفحه نمایش‌های LED و پنل‌های نمایش دیجیتال می‌شود.
با این اوصاف، به نظر می‌رسد سامسونگ نه تنها تلویزیون هوشمند؛ بلکه مانیتورهای گیمینگ QLED را نیز در قالب همین سری، روانه‌ی بازار خواهد کرد. ناگفته نماند که اخیرا این کمپانی، یک مانیتور گیمینگ ۴۹ اینچی QLED را با نسبت تصویر ۳۲:۹ و حاشیه‌های بسیار باریک، در معرض فروش گذاشت.
بنابر گزارش‌ها، در نمایشگاه CES 2020 شاهد رونمایی از نخستین تلویزیون Zero Bezel QLED سامسونگ خواهیم بود. این نمایشگاه از اواسط دی ماه، در شهر لاس وگاس گشایش خواهد یافت.


منبع
gizmochina

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس مستقیم