تلویزیون میکرو ال ای دی – تلویزیون میکرو ال ای دی sumsung

نسل دوم تلویزیون میکرو ال ای دی سامسونگ امسال معرفی خواهد شد. نسل فعلی آن، یک تلویزیون ۱۴۶ اینچی ماژولار به نام Samsung The Wall است که لذت تماشای فیلم های سینمایی در آن نسبت به تلویزیون های اولد OLED و ال سی دیLCDدو چندان است.

تلویزیون میکرو ال ای دی

تلویزیون میکرو ال ای دی

تلویزیون میکرو ال ای دی

سامسونگ چند روز پیش میزان سود حاصل از درآمد سه ماهه نخست سال ۲۰۱۸ خودش را منتشر کرد که نشان می‌دهد آن‌ها موفق به شکست هر رقیب قدرتمند دیگری در صنعت لوازم الکتریکی شده‌اند.

درآمد این شرکت توسط کسب و کار نیمه هادی آن‌ها رو به جلو سوق داده شده است. با این حال بخش نمایشگرهای سامسونگ (که تحت یک شرکت واحد به نام سامسونگ دیسپلی فعالیت می‌کند) مطابق انتظارها چندان هم سودآور نبوده است.

این شرکت به علت تقاضای ضعیف پنل‌های انعطاف پذیر OLED و افزایش تولید LCD توسط رقبایی نظیر شرکت JDI با کاهش درآمد مواجه شده است.

برای جذب هر چه بیشتر مشتریانش، پیشگاه و پیشروی بازار نمایشگرها وعده داده است که امسال می‌خواهد ما را با تلویزیون های میکرو ال ای دی خود شگفت زده کند.

سامسونگ اوایل سار جاری میلادی با حضور در نمایشگاه CES 2018 از نخستین نمایشگر میکرو ال ای دی ماژولار خود در اندازه ۱۴۶ اینچ و به نام سامسونگ The Wall پرده برداری کرد.

غول کره‌ای عنوان کرده است که امسال از یک محصول نوآورانه رونمایی خواهد کرد، اما جدول زمانی مشخصی برای آن اعلام نکرده است.

حالا سندی منتش شده که نشان می‌دهد این محصول، در واقع نسل دوم تلویزیون میکرو ال ای دی سامسونگ است که نیمه دوم سال ۲۰۱۸ معرفی می‌شود.

گزارش‌های مالی سه ماهه نخست سال ۲۰۱۸ سامسونگ نشان می‌دهد که درآمد حاصل از بخش تلویزیون های سامسونگ در مقایسه با مدت زمان مشابه در سال گذشته کاهش پیدا کرده است و این خروجی منفی می‌تواند در محصولات این شرکت تغییراتی را ایجاد کند.

با این حال، سامسونگ خوشبین است که در سه ماهه دوم امسال به خاطر عرضه مدل‌های جدیدتر تلویزیون های سامسونگ به بازار، میزان سوددهی این بخش آن‌ها با رشد همراه باشد.

انتظار می‌رود سامسونگ همچنان به عنوان یکی از پیشروهای تکنولوژی میکرو ال ای دی همچنان به عرضه محصولات بیشتری مبتنی بر تکنولوژی مذکور ادامه دهد.

تلویزیون  سامسونگ مبتنی بر تکنولوژی سینما اسکرین، برای نمایش فیلم‌های سینمایی طراحی شده است.

gadgetnews

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس مستقیم